loading
loading
Kocaeli TASK Kartepe Offroad 2017 Şenliğinde
Kocaeli TASK Taktik Eğitim Programları
Azap Takımı Dilovası Airsoft Oyun Alanında
Kocaeli TASK Airsoft Oyunları
Kocaeli Taktik Atıcılık Spor Kulubü Yayında
Kocaeli TASK Airsoft Eğitimlerine Hazır mısınız?
Kocaeli TASK GameFair 2017'de

Üyelik Hakkında

 

 Kimler Üye Olabilir?

Fiil ehliyetine sahip, dernek üyeliği yasaklanmamış gerçek kişiler ile tüzel kişiler Yönetim kurulu, üye olması uygundur vermesi halinde üye olma hakkına sahiptir. Üye olunabilmesi için dernek üyelerinden birisinin referans göstermesi ile yönetime teklif edilmesi şeklinde olacaktır, yönetimden ve yahut bir üyenin bu üye uygun değildir demesi ile üyelik red edilecektir. Bir şekilde üyeliğe alınmış olunsa bile kişinin yaptığı ve yapacağı hatalardan referans olan kişide sorumludur. Yazılı olarak yapılacak üyelik başvurusu, dernek yönetim kurulunca en geç otuz gün içinde karara bağlanır ve sonuç yazıyla başvuru sahibine bildirilir. Başvurusu kabul edilen üye bu amaçla tutulan deftere kayıt edilir. Ayrıca fiili veya karşılıksız olarak derneğe hizmet eden, maddi ve manevi yarar sağlayan gerçek ya da tüzel kişilere, yönetim kurulu kararı ile onursal üyelik ünvanı verilebilir.

 Üyeliğe Başvuru Süreci Nasıl Olur?

Öncelikle üye olmayı tam olarak netleştirmeden herkese açık tüm faaliyetlerimize katılarak kulübü daha iyi tanımanız istenir. Bu oryantasyon sürecinde mutlaka yetkili bir üyemiz size refakat ederek aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulmanıza yardımcı olacaktır. Bu sürede üye olmaya karar verirseniz, bu talebinizi aktif üyeliği devam eden bir kişi referansı ile yönetime sunabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki eğer yeni üyemiz dernek tüzüğüne aykırı davranışlar sergiler ve kendisine bir yaptırım uygulanma kararı çıkarsa ona uygulanacak yaptırım referans olan aktif üyemize de uygulanacaktır. Bu nedenle gerçek anlamda referans kabulü yapılmaktadır.

 Üyelik Aidatı Ne Kadardır?

İlk başvuru da başvuru aidatı olarak 150,00 TL yıllık aidat bedeli alınır. Takip eden her yıl belirlenen aidat 2 eşit taksitte tahsil edilebilir.

 Üyeliğin Avantajları Nelerdir?

Tüm etkinliklerimize aktif olarak katılmak istiyorsanız öncelikli şartımız kulüp üyemiz olmanızdır. Üyelerimiz, faaliyet alanlarımızdaki tüm branşlara ve eğitimlerimize direk katılım hakkı kazanır. Üye olmayanlar hiçbir eğitim programımıza katılamazlar.  Tüm ulusal etkinliklerimize sadece üyelerimiz katılabilir. TASK altında oluşturulan Airsoft takımlarımıza sadece üyelerimiz katılabilir. Dernek üyeliği olmayanlar sadece genel organizasyonlara misafir olarak katılabilirler. Kocaeli TASK Derneği bir ailedir. Bu ailenin tüm avantajlarından faydalanabilmek için üyelik başvuru sürecinizin sorunsuz geçmesi ve kabul edilmeniz çok önemlidir.

 Üyelik Formu

Formu Doldurmak için tıklayınız.

 Header

Content

 Header

Content